|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|route=Hilversum - Hollandsche Rading - Maartensdijk - Bilthoven - De Bilt - Zeist
}}
'''Lijn 58''' rijdt van [[Hilversum]] via Maartensdijk en De Bilt naar [[Zeist Busstation]].<br> De eerste rit op zaterdag naar Hilversum start in Maartensdijk.