140.991
bewerkingen
Wijzigingen
→Bus
* [[Lijn 644 Goes Calvijncollege - Stavenisse Poststraat|644: Goes - Kruiningen - Krabbendijke - Tholen - Poortvliet - Sint Maartensdijk - Stavenisse]]
* [[Lijn 645 Zaamslag Busstation / Goes Station - Krabbendijke Westelijke Parallelweg|645: Zaamslag - Terneuzen - 's Heerenhoek (- Goes) - Kruiningen - Krabbendijke]]
* [[Lijn 646 Middelburg Station - Goes BergwegOstrea Lyceum|646: Middelburg - Arnemuiden - Lewedorp - Goes (- Krabbendijke)]]
* [[Lijn 647 Middelburg Station - Goes Station|647: Middelburg - Nieuw en Sint Joosland - Arnemuiden - Lewedorp - Goes]]