141.151
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 658''' rijdt van Nunspeet via Elspeet en Uddel naar Apeldoorn.
In de ochtendspits wordt naar Apeldoorn gereden en in de middagspits naar HarskampNunspeet.<br>
Tijdens enkele vastgestelde dagen rijdt de middagrit om 12:21 uur in plaats van om 15:21 uur.