60.572
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=681
|afbeelding=3539-681.jpg
|onderschrift=Lijn 681 rijdt op de Europa-Allee in Kampen.
|afbeelding2=Lijn681 Kpn.jpg
|onderschrift2=Lijn 681 vertrekt bij het GSG Pieter Zandt in Kampen.
|vervoerder=[[Connexxion Tours]] i.o.v. [[OV Regio IJsselmond]]
|concessie=IJsselmond
|lijnsoort=Schoolbus
|materieel=[[Van Hool newAG300]], [[Berkhof Duvedec|Berkhof Duvedec G]], [[Volvo 8700]]
|frequentie_spits=2-3x/dag (per richting)
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 681''' rijdt van Kampen via Nagele of via Ens, Emmeloord en Tollebeek naar Urk.