In de ochtendspits rijden twee ritten van Eck & Wiel naar Culemborg en één rit van Culemborg naar Eck en Wiel. In de middag rijden er alleen twee ritten naar Eck en Wiel.
In tijden van Hermes reed deze lijn als [[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station|lijn 41]].
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsT0}} | [[Culemborg|Culemborg, Station]]}}
}}
==Geschiedenis==
In tijden van Hermes reed deze lijn als [[Lijn 41 Eck en Wiel Muziektent - Culemborg Station|lijn 41]].