16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zondag=1x/2 uur
|frequentie_avond=1x/2 uur
|voorganger=[[Lijn 23 Gennep Busstation - Helmond Station (2000-2003)|23]]
}}
'''Lijn 23''' rijdt van Boxmeer via Sint Anthonis, Oploo, Westerbeek, De Rips, Milheeze, en Bakel, naar Helmond.