16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
===Bediening van Wijchen===
De bediening van Wijchen heeft in de loop der jaren redelijk wat verandering ondergaan.
====Jaren 60 en 70====
Begin jaren 60 werd Wijchen als ringlijn vanuit Nijmegen bediend, eerst als lijn 24 en later als lijn 6. Via Teersdijk reed de bus naar Wijchen en dan in een eenzijdige lus door de nabij gelegen kernen Leur, Hernen, Bergharen, Horssen, Appeltern, Batenburg en de veer naar Ravenstein (Niftrik) weer terug naar Wijchen, Teersdijk en Nijmegen. Hieraan kwam op 30 mei 1965 een einde.
Vanaf dat punt reed 6 tot Batenburg en weer terug en reed als gewone lijn. Niftrik werd niet meer bediend. Via Niftrik reed voortaan lijn 7 naar Alphen via Veer naar Ravenstein, Batenburg, Appeltern, Blauwe Sluis en Maasbommel. Deze lijn reed heel beperkt. Begin jaren 70 verviel de bediening van Appeltern en Batenburg voor lijn 6, deze werd gereden door lijn 8, de voormalige lijn 7. Lijn 6 reed inmiddels vanuit Horssen naar Druten. Deze lijnen werden mid jaren 70 gecombineerd tot één lijnnummer maar bleven de afzonderlijke routes rijden.
* [[Lijn 24 Nijmegen Station - Wijchen Markt]] (in ieder geval 1957/1958)
* [[Lijn 8 Nijmegen Station - Alphen Kerk]] (in ieder geval 1973/1974)
* [[Lijn 6 Nijmegen Station - Druten Markt/Alphen Kerk]] (in ieder geval 1975/1976 t/m 1980/1981)
====Jaren 80====
De jaren 80 waren heel grillig voor de bediening van Wijchen. Wijchen was toen onderdeel van het lijnnet van [[Zuidooster]]. Eind 1981 werd een nieuwe buurtbus ingevoerd van Nederasselt naar Malden. Deze voerde via Wijchen. Waarschijnlijk een jaar later werd de bestaande lijn 6 gesplitst. Het traject Nijmegen - Wijchen - Druten kreeg weer een eigen lijnnummer, lijn 86. Het traject van Wijchen naar Alphen verviel. De kernen op deze route werden voortaan bediend door lijn 87 die de routes Wijchen - Niftrik - Batenburg - Appeltern - Altforst - Puiflijk - Druten en Alphen - Maasbommel - Blauwe Sluis - Altforst - Puiflijk - Druten reed.
In 1984 was deze situatie alweer gewijzigd. Lijn 87 reed nog slechts van Wijchen tot Appeltern en slechts drie keer per dag. De buurtbus reed inmiddels niet meer tussen Wijchen en Nederasselt. Op het traject Wijchen - Balgoy - Nederasselt was inmiddels lijn 88 verschenen. Deze bus reed vanaf Grave via Balgoy naar Wijchen en via Beuningen en Nijmegen naar Molenhoek. In 1985 werd de route Grave - Wijchen toegevoegd aan lijn 86. Een jaar later werd dit weer ongedaan gemaakt. Lijn 87 werd omgenummerd naar lijn 98. In 1988 werd lijn 98 uiteindelijk opgeheven. In eerste instantie kwam er geen alternatief voor Wijchen richting Niftrik, Batenburg en Appeltern.
* Buurtbus M: Nederasselt - Balgoy - Wijchen - Alverna - Overasselt - Heumen - Malden (9 november 1981 t/m 2 juni 1984)
* [[Lijn 86 Nijmegen Centraal Station - Druten Markt]] (tenminste 1982/1983 t/m 1 juni 1985)
* [[Lijn 86 Beuningen Aalsterveld - Druten 't Koekoeksnest]] (1 juni 1986 t/m t/m 27 mei 1989)
* [[Lijn 86 Nijmegen Centraal Station - Druten Zuidooster Garage]] (28 mei 1989 t/m 26 mei 1990)
* [[Lijn 86 Druten 't Koekoeksnest - Doornenburg Van Kol]] (27 mei 1990 t/m 5 september 1992)
* [[Lijn 94 Beuningen Kerk - Wijchen Kraaijenberg 79]] (27 mei 1990 t/m 5 september 1992)
* [[Lijn 95 Wijchen Kraaijenberg 79 - Grave Busstation]] (27 mei 1990 t/m 5 september 1992)
* [[Lijn 40 Druten 't Koekoeksnest - Wijchen Station NS]] (belbus; 2 juni 1991 t/m 22 mei 1993)
* Lijn 94 Beuningen Kerk - Wijchen Kraaijenberg 79 (1992) (belbus; 6 september 1992 t/m 22 mei 1993)
* Lijn 95 Wijchen Kraaijenberg 79 - Grave Busstation (1992) (belbus; 6 september 1992 t/m 22 mei 1993)
* [[Lijn 594 Beuningen Kerk - Grave Stoofweg]] (lijntaxi; 24 mei 1998 t/m 27 mei 2000)
* [[Lijn 584 Druten Busstation - Wijchen Station NS]] (lijntaxi; 22 augustus 1999 t/m 27 mei 2000)
====De 21e eeuw====
In de 21e eeuw stabiliseerde het aanbod een beetje. De stadslijn naar Nijmegen werd in eerste instantie nog eens gekoppeld aan streeklijnen, daarna weer aan het stadsnet toegevoegd. De belbussen verdwenen langzaam en nieuwe buurtbussen gingen zorgen voor verbindingen met de overige kernen in de alsmaar groeiende gemeente Wijchen.
In 2000 werden alle lijntaxi's opgeheven. De lijnen 84, 86 en 94 keerden kortstondig terug maar reden heel beperkt. In 2002 viel al het doek voor lijn 84, lijn 86 en 94 volgden in 2004. In 2000 werden de stadslijnen gekoppeld aan streeklijnen naar Arnhem en reden als 32 en 33. Dit werd in 2003 weer ongedaan gemaakt en de lijnen reden weer alleen tussen Nijmegen en Wijchen als lijn 52 en 53. In 2005 werd lijn 52, via Wijchen Noord, gekoppeld aan stadslijn 3 naar Oosterhout en kreeg zijn oude lijnnummer terug. Lijn 53 ging als lijn 4 rijden. In 2008 verscheen een nieuwe buurtbus. Lijn 163 reed van Alverna via Wijchen naar Batenburg waardoor een deel van de oude lijn 87 weer in ere hersteld werd.
In 2009 werden de lijnen 3 en 4 gekoppeld aan het traject Nijmegen - Sint Maartenskliniek. De route naar Oosterhout verviel en werd overgenomen door een nieuwe lijn. Hierdoor verscheen Novio in Wijchen die daarvoor slechts sporadisch ritten gereden had. In 2010 werd een nieuwe buurtbus Wijchen - Beuningen in het leven geroepen waardoor lijn 94 gedeeltelijk weer terugkeerde. De buurtbus naar Batenburg had voortaan zijn eindpunt in Wijchen. Alle bussen reden voortaan onder de naam Breng.
In 2012 werden de routes via Noord en Zuid weer samengevoegd tot één lijn 13. Deze reed alternerende routes. De buurtbussen werden in lijnnummer opgehoogd naar 500. Deze lijnen rijden niet meer via Bijsterhuizen. Hiervoor kwam de nieuwe lijn 7 rijden welke doorreed naar het centrum van Wijchen en keerde op de Oud-Ravensteinseweg. In 2014 werden de routes door Noord en Zuid weer gesplitst in twee lijnen: 13 en 15. Het traject naar de Sint Maartenskliniek verviel. In plaats hiervan ging de lijn weer naar Oosterhout rijden. Lijn 13 reed naar Oosterhout terwijl lijn 15 tot Lent reed en hier een iets andere route reed.
* [[Lijn 32 Arnhem Centraal Station - Wijchen Randweg Noord]] (28 mei 2000 t/m 4 januari 2003; via Wijchen-Noord)
* [[Lijn 33 Arnhem Centraal Station - Wijchen Randweg Noord]] (28 mei 2000 t/m 4 januari 2003; via Wijchen-Zuid)