| 625 || [[Lijn 625 Lewedorp Dorp - Goes Station|Lewedorp - Nieuwedorp - Ovezande - Hoedekenskerke - 's-Gravenpolder - Goes]] ||
|-
| 637 || [[Lijn 637 Yerseke Dam Moerplein - Goes Station|Yerseke - Goes]] || Alleen 's ochtends
|-
| 639 || [[Lijn 639 Goes Station - Krabbendijke Calvijn College|Goes - Kloetinge - Hansweert - Kruiningen - Krabbendijke]] ||