'''Lijn 122''' is was een streekbus van Eindhoven naar Gemert via Nuenen, Gerwen, Lieshout en Beek en Donk.
Lijn 122 rijdt 1x per uur. In de spitsuren rijdt lijn 122 2x tot 4x per uur in de spitsrichting, in de vakantieperiode altijd 2x per uur. Op maandag t/m vrijdag overdag rijdt lijn 122 als sneldienst van Eindhoven naar Gemert volgens de route van [[Lijn 121 Uden Busstation - Eindhoven Station|lijn 121]]. Na het Pastoor Poellplein rijdt lijn 122 door naar het Sint Gerardusplein. Ritten naar Gemert die geen aansluitende retourrit naar Eindhoven hebben, rijden vanaf het Gerardusplein door naar de haltes Burg. Rietmanstraat en Lodderdijk. Samen met lijn 121 biedt lijn 122 een kwartierdienst tussen Eindhoven en Gemert in de spitsuren en een tienminutendienst in de spitsrichting.