|route='''Hengelo:''' Centraal Station → Ziekenhuisgroep Twente → Wilderinkshoek → Tuindorp 't Lansink → Centraal Station
}}
'''Lijn 14''' rijdt reed van het Centraal Station Hengelo via Ziekenhuisgroep Twente, Wilderinkshoek en Tuindorp 't Lansink weer terug naar het Streekziekenhuis MiddenCentraal Station. === Dienstregeling ===*[[Lijn 12 Hengelo, Groot Driene -Ziekenhuisgroep Twente|Lijn 12]] reed de lus in de omgekeerde richting, echter reed deze ook door de wijk Woolder Es.
Op [[Wijzigingen Concessie Regio Dienstregeling concessie Twente 2014|8 december 2013]] nam [[Syntus]] het busvervoer in Twente over ten koste van [[Connexxion]]. Het traject Hengelo-Tubbergen van de ‘oude’ 'oude' [[Lijn 14 Hengelo Station - Tubbergen Almeloseweg|lijn 14 was ]] werd opgenomen in de verlengde [[Lijn 59 Tubbergen Marconistraat - Haaksbergen Busstation|lijn 59]]. De Het lijnnummer '''14''' wordt opnieuw gebruikt voor een nieuwe lijn 14 rijdt in Hengelo van het station naar het Gezondheidspark via de route tegenrichting van [[Lijn 12 Hengelo, Groot Driene - Ziekenhuisgroep Twente|lijn 12 (in tegenovergestelde richting). Lijn 14 rijdt ]] tussen station [[Hengelo]] en het Streekziekenhuis Midden-Twente op maandag t/m vrijdag tot overdag. Met ingang van 14 december 2014 rijdt lijn 14 's ochtends hetzelfde patroon als 's middags, een kwartier voor/na lijn 12. Op [[Dienstregeling concessie Twente 2016|28 februari 2016]] werd de halte Narcisstraat aan de avondspitsroute toegevoegd. Op [[Dienstregeling concessie Twente 2017|11 december 2016]] werd deze lijn opgeheven. Reizigers konden vanaf dat moment gebruik maken van [[Lijn 12 Hengelo, Groot Driene - Ziekenhuisgroep Twente|lijn 12]] die grotendeels dezelfde route in de omgekeerde richting reed.