1.472
bewerkingen
Wijzigingen
k
== Omleidingen ==
{{Verstoring
|reden=herinrichting Haarlemmerplein
|geldigtot=27 oktober 2013
}}
[[Afbeelding:007.JPG|thumb|290px|GVB 007 op het Centraal Station]]
'''Lijn 22''' rijdt vanaf de Zaanstraat (Spaarndammerbuurt) via het Nassauplein, het Haarlemmerplein, het Centraal Station, de Nieuwe Vaart, Het Funen, Cruquius Eiland en de Indische Buurt (het Javaplein en de Molukkenstraat) naar het Muiderpoortstation in Amsterdam.
== Route ==
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Nova Zemblastraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Assendelftstraat}}
{{RouteRij | {{BRimgRimg|rrarrsr}} | Amsterdam, Nassauplein}}{{RouteRij | {{Rimg|rXhrr}}{{Rimg|rhlrrsr}} | Amsterdam, Haarlemmerplein }}{{RouteRij | {{BRimgRimg|rarrrsr}} | Amsterdam, Buiten Oranjestraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Buiten Brouwersstraat}}
{{RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam, Singel}}