{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sint Maartenszee, Goudvis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Sint Maartensvlotbrug, Vlotbrug}}
== Geschiedenis ==
In de [[NZH Dienstregeling 1984/1985|dienstregeling 1984/1985]] werd inmiddels buitenom Schoorl gereden i.p.v. door Schoorl.
In de [[Connexxion Dienstregeling Noordwest (1999/2000)|dienstregeling 1999/2000]] werd nog steeds de gehele week door een basisuurdienst gereden. In de zomermaanden werd overdag ook via Camperduin Strand gereden (behalve de ochtendspits), in de avonduren reed de bus ook via station [[Den Helder Zuid]]. Op maandag t/m zaterdag overdag werd in combinatie met [[Lijn 151 Alkmaar Station NS - Den Helder Station NS|lijn 151]] een halfuurdienst gereden.
== Voormalige routes ==
=== Voormalige route tussen Alkmaar en Petten in 1983 ===