In de [[NZH Dienstregeling Zuid 1974/1975|dienstregeling 1974/1975]] werd de overdag 2x/uur het hele traject gereden en werd 's avonds 1x/uur gereden tussen Katwijk en Wassenaar Van Oldenbarneveldtweg, met aansluiting op lijn 43 naar Den Haag.
In de [[NZH Dienstregeling Zuid 1977/1978|dienstregeling 1977/1978]] werd inmiddels buiten de spitsuren alleen nog gereden tussen Den Haag en Wassenaar, bij de halte Cranenburghlaan zou de bus voortaan eindigen. Slechts in de spitsuren reed de bus nog van/naar Katwijk.