|vervoerder=[[NZH]]
|lijnsoort=Streekbus
|periode=... t/m 31 mei 1975
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Callantsoog, Seinpost}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[NZH Dienstregeling Noord 1975/1976|1 juni 1975]] werd de lijn uitgebreid met het traject [[Lijn 152 Julianadorp Noorderhaven - Callantsoog Seinpost|Julianadorp - Den Helder]]. De dienstregeling en de rest van het traject bleef ongewijzigd.