'''Lijn 17''' rijdt van Fleurus via Wanfercée-Baulet, Châtelineau, Gilly naar Châtelet.
=== Dienstregeling ===*Slechts enkele spitsritten spits- en de avondritten en alle ritten op zondag ritten rijden het hele traject. Op de overige tijden wordt op twee (overlappende) trajecten gereden. Te ; te weten Fleurus - Gilly en Châtelineau - Châtelet. *Bussen die speciaal voor scholieren rijden rijden onder lijnummer 17b en rijden slechts deeltrajecten. (Deze kortere deeltrajecten staan niet in de routestrip.)
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Châtelineau, Rue des Haies}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Châtelineau, Place Wilson}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Châtelineau, Rue Gendebien}}{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Châtelineau, Lloyd GeorgesPlace de la Madeleine}}