===Streekbus ([[GVU]])===
'''[[Concessie Stadsvervoer Utrecht]]'''
* [[Lijn 32 Utrecht De Uithof UMC WKZ - Maarssen Station|32: De Uithof - Zuilen - Maarssen (spitsbus)]]
* [[Lijn 36 Utrecht Centraal Station - Maarssen Station|36: Centraal Station - Zuilen - Maarssen]]
===Spitsbus ([[GVU]])===
'''[[Concessie Stadsvervoer Utrecht]]'''
* [[Lijn 32 Utrecht De Uithof UMC WKZ - Maarssen Station|32: De Uithof - Zuilen - Maarssen]]