'''Lijn 15/4''' rijdt van Marloie via Waha, Hollogne en Marche-en-Famenne terug naar Marloie.
== Heenroute Routes ==Rijdt op alle dagen in de ochtendspits de hele route. De korte route wordt rond het middaguur gereden, behalve op woensdag. De bus komt van [[Lijn 11/4 Marloie Gare - Marche-en-Famenne Place de l'Etang|lijn 11/4]].=== Ochtendroute ===
{{RouteTop|
{{RouteRijStation| {{Rimg|0hlTr}} | Marloie|Marloie|Marloie, Gare}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Marloie, Eglise}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Marloie, Spar}}{{RouteRij| {{Rimg|0srrhlr}}↓ | Marloie, Point du JourMaison Glatigny}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Marloie, Chemin de Waha}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Waha, Rue du Maquis}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Waha, Route de Marloie}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Waha, Eglise}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}| Waha, Rue Saint-Denis 22}}{{RouteRij| {{Rimg|0srrhlr}}↓ | HollogneWaha, Route de WahaRue Saint-Denis 7}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}| Hollogne, Route de Waha}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hollogne, Rue de Bastogne}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Marche-en-Famenne, Rue de Luxembourg n°46}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Marche-en-Famenne, Rue de la Campagnette}}{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsTrrhlTr}}{{Rimg|rsTr}}↓ Marche-en-Famenne| [[Marche-en-Famenne|Marche-en-Famenne, Gare]]}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Marche-en-Famenne, Carrefour Rue Nérette}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Marche-en-Famenne, Avenue de la Toison d'Or}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rs0}}↓ | Marche-en-Famenne, Athénée}}
Op [[Dienstregeling entiteit Namur-Luxembourg 2014|8 oktober 2014]] kwam de korte ochtendrit van Hollogne naar Marche-en-Famenne te vervallen en ging de enige ochtendrit voortaan al beginnen in Marche-en-Famenne i.p.v. Marloie. Vanaf [[Dienstregeling entiteit Namur-Luxembourg 2016|1 maart 2016]] werd deze rit weer verlengd naar Marloie.