=== Stadsbus ([[Connexxion]]) ===
'''[[Concessie Provincie Utrecht bus]]'''
* [[Lijn 4 Amersfoort, Centraal Station - Kattenbroek|4: CS Centraal Station - Schothorst - Zielhorst - Kattenbroek]]* [[Lijn 5 Amersfoort, Centraal Station - Vathorst|5: CS Centraal Station - Centrum - Kruiskamp - Schothorst - Zielhorst - Hooglanderveen - Vathorst]]
=== Streekbus ([[Connexxion]] en [[Syntus]]) ===