| 69 || [[Lijn 69 Badhoevedorp Pa Verkuyllaan - Amsterdam Haarlemmermeerstation (1970-1980)|Amsterdam - Sloten - Badhoevedorp]] || [[GVB]]/[[Centraal Nederland|CN]]
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 70 || [[Lijn 70 Hilversum Station - Amersfoort HellestraatTorenstraat|Hilversum - Baarn - Soest - Amersfoort]] || [[Tensen]]
|-style="background-color:#CADCEB;"
| 71 || [[Lijn 71 Baarn Station - Soest Overhees 2|Baarn - Soest]] || [[Tensen]]/[[Centraal Nederland|CN]]