'''Lijn 87''' rijdt van Ans via Rocourt en Voroux-lez-Liers naar Liersen Milmort.
=== Dienstregeling ===* Na de ochtendspits is er in beide richtingen éénmalig een gat van 5 uur in de dienstregeling.* In de spitsrichting ochtendspits begint één rit naar Ans in Rocourt.* Op schooldagen rijdt één rit in de ochtendspits verder naar Milmort.* Op woensdag, mits een schooldag, begint aan het begin van/de middag één rit in Milmort.* Op overige schooldagen begint in de middagspits één rit in Milmort.* De eerste twee ritten van en de eerste rit naar MilmortLiers worden gereden door [[TEC]] Depot Jemeppe. De overige ritten worden gereden door [[Multiobus Wallonie]] ([[Atlas Cars]]).
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | [[Ans|Ans|Ans, Gare I.C.]]}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ans, Rue des pontsPonts}}{{RouteRij| {{Rimg|rsrrhlr}} | Ans, Eglise Église du Plateau}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ans, Rue de l'Yser 119}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ans, Rue des Français}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ans, Colruyt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Ans, Rue d'Othée}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rocourt, Ancien Charbonnage}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Rocourt, Centre Commercial}}{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rhr0}} | Rocourt, Rue de Lantin}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rocourt, Place Reine Astrid}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rocourt, Arsenal}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Rocourt, Rue Principale}}