|onderschrift='''Lijn 99s''' staat bij halte Halewijn in Antwerpen.
}}
'''Lijn 99s''' rijdt reed van Antwerpen via Burcht, Kruibeke, Bazel, Steendorp, Temse, Tielrode en Elversele naar Hamme. === Dienstregeling ===*In de ochtendspits richting Antwerpen en in de middagspits richting Hamme werd ongeveer elk half uur gereden.*Tussen Antwerpen en Steendorp was deze lijn een sneldienst en stopte onderweg op een beperkt aantal haltes.*Op woensdagmiddag begon één rit in Antwerpen bij de halte ''Gijsselsstraat''.*In de avonduren en het weekeinde kon gebruik worden gemaakt van [[Lijn 99 Antwerpen Van Eedenplein - Hamme Tweebruggenplein|lijn 99]].
Op [[Dienstregeling vervoerregio Waasland 2024|6 januari 2024]] werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij [[De Lijn]]. Op deze datum verviel het traject Temse - Antwerpen van lijn 99 en verviel het lijnnummer 99s in het geheel.