|frequentie_koopavond=1x/uur
}}
'''Lijn 597''' rijdt van Hardenberg, via Rheeze, Mariënberg en Kloosterdijk naar Beerzerveld.
Eens Er wordt afwisselend via Rheeze of Bergentheim gereden. Beide routes worden ongeveer eens in de 2 uur rijdt er na Hardenberg een rit via Bergentheim en sluit in Mariënberg weer aan op routegereden. In de ochtendspits rijdt er één rit non-stop rechtstreeks van Hardenberg via Kloosterdijk naar Kloosterdijk, en Beerzerveld. Deze rit rijdt via Beerzerveld en Station Mariënberg weer rechtstreeks terug naar Hardenberg.
== Route ==