Lijn 1 Enschede, Twekkelerveld - Louwesstraat
Voormalige buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | TET |
Regio | Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Enschede |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 26 mei 1990 |
Opvolger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 1 reed van Twekkelerveld via het Station, Veldkamp en Pathmos naar het Stadsveld.
Route
Halte | ||
Enschede, Mercuriusplein | ||
Enschede, Jupiterstraat | ||
Enschede, Olieslagweg | ||
Enschede, Maanstraat | ||
Enschede, Weegschaalstraat | ||
Enschede, Toekomststraat | ||
Enschede, Alleeweg | ||
Enschede, Cort v.d. Lindenlaan | ||
Enschede, Tubantiasingel | ||
Enschede, Volkspark | ||
Enschede, De Ruyterlaan | ||
Enschede, Station | ||
Enschede, Centrum | ||
Enschede, Ziekenzorg | ||
Enschede, Wooldriksweg | ||
Enschede, Veldkampstraat | ||
Enschede, Pathmossingel | ||
Enschede, Filadelfia | ||
Enschede, B.W. ter Kuilestraat | ||
Enschede, Wicher Nijkampstraat | ||
Enschede, Louwesstraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1986/1987 werd op maandag t/m zaterdag overdag, op zondagmiddag en koopavonden elk kwartier gereden. Op reguliere avonden en zondagochtend werd slechts elk half uur gereden.
Bij het ingaan van de dienstregeling 1990/1991 op 27 mei 1990 werd het eindpunt verlegd van het Mercuriusplein naar het Viaduct aan het begin van het Universiteitsterrein.