Lijn 223 Amsterdam Bos en Lommerplein - Schiphol-Oost Zuideinde
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 2 jan 2012 om 01:12 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=223 |vervoerder=GVB |concessie=Stadsvervoer Amsterdam |materieel=Berkhof Jonckheer |lijnsoort=Spitsbus |periode=? t/m 2005 |frequentie_spit…')
Voormalige buslijn 223 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | ? t/m 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag per richting |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 223 reed vanaf Amsterdam Bos & Lommer naar Schiphol Oost. 's Ochtends werden er twee ritten naar Schiphol gereden en 's middags één rit naar Amsterdam.
Route
Route niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Mercatorplein | ||
Amsterdam, Surinameplein | ||
Schiphol-Oost, Bussluis | ||
Schiphol-Oost, Gebouw 70 | ||
Schiphol-Oost, Gebouw 133 | ||
Schiphol-Oost, Stationsplein | ||
Schiphol-Oost, Iera |