Lijn 80 Delft, Tanthof - Olof Palmestraat
Buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 is een stadsbus in Delft en rijdt van de wijk Tanthof via de wijk Voorhof, het station, de Zuidpoort en de IKEA naar de halte Olof Palmestraat. De halte Olof Palmestraat wordt alleen bediend vanwege het ontbreken van een keermogelijkheid bij de IKEA.
In de avonduren rijdt lijn 80 slechts tussen Tanthof (Abtswoudsepark) en het station. Bij het station gaat lijn 80 dan verder als lijn 62 naar Nootdorp, terwijl aankomende bussen van lijn 60 juist verder rijden als lijn 80 naar Tanthof.
Bij de halte Abtswoudsepark gaan de bussen van lijn 80 altijd verder als lijn 82 en de bussen van lijn 82 als lijn 80.
Vanaf 1 juni rijdt lijn 80 na de halte Olaf Palmestraat door naar Delftse Hout (oude route lijn 64). Dit experiment duurt tot het einde van de zomer.
Route
Halte | ||
Delft, Abtswoudsepark | ||
Delft, Rietzangerstraat | ||
Delft, Fuutlaan | ||
Delft, Edelhertlaan | ||
Delft, Kalfjeslaan | ||
Delft, Voorhofdreef | ||
Delft, Stefanna | ||
Delft, Abtswoude | ||
Delft, Menno ter Braaklaan | ||
Delft, De Hoven Passage | ||
Delft, Krakeelpolderweg | ||
Delft, Station Centrum | ||
Delft, Zuidpoort | ||
Delft, Michiel de Ruyterweg | ||
Delft, Botanische Tuin | ||
Delft, Poortcenter | ||
Delft, IKEA | ||
Delft, Olof Palmestraat |