Lijn 13A Aachen, Ponttor - Kaiserplatz
Versie door Milco1995 (overleg | bijdragen) op 4 feb 2011 om 23:00 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BLijnInfo |lijnnr=13A |vervoerder=ASEAG |concessie=Buitenland |lijnsoort=Stadsbus |materieel=Mercedes-Benz Citaro |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=1x…')
Stadsbuslijn 13A in het buitenland Bekijk de voormalige lijnen 13A | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties | |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 13A rijdt in Aachen vanaf de Ponttor een ronde langs de Schanz en het Hauptbahnhof. Lijn 13B rijdt deze ronde in de andere richting.
Route
Halte | ||
Aachen, Ponttor (Malteserstra | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Harmonie | ||
Antwerpen, De Merode | ||
Antwerpen, Driekoningen | ||
Berchem, Sint Willibrordus | ||
Berchem, Koninklijkelaan | ||
Berchem, J. Moorkens | ||
Berchem, Pulhof | ||
Mortsel, Kuijpers | ||
Mortsel, Gevaert | ||
Mortsel, Vredebaan | ||
Mortsel, Gemeenteplein | ||
Mortsel, E. Thieffreylaan | ||
Mortsel, Molenlei | ||
Kontich, Weg op Lint | ||
Kontich, Station |