Lijn 426 Maasland Viaduct - Honselersdijk Bloemenveiling
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 23 dec 2010 om 16:46
Buslijn 426 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 426 rijdt van Maasland via Maassluis naar Honselersdijk.
De vertrektijd van de terugrit hangt af van het einde werktijd.
Route
Halte | ||
Maasland, Viaduct | ||
Maassluis, Vermeerlaan | ||
Maassluis, Mgr. W.M. Bekkerslaan | ||
Maassluis, Lange Boonestraat | ||
Maassluis, Rozenlaan | ||
Maassluis, Mozartlaan | ||
Maassluis, Uiverlaan | ||
Maassluis, Lijsterlaan | ||
Maassluis, Nicolaas van 't Wouthof | ||
Maassluis, Dr. Jan Schoutenlaan | ||
Honselersdijk, Flora Holland |