Lijn 817 Bad Nieuweschans Bronbastion - Finsterwolde Dwarsstraat
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 dec 2010 om 20:35
Belbuslijn 817 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Taxi de Grooth |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | LijnBelBus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 817 rijdt van Bad Nieuweschans via Nieuw Beerta, Drieborg en Ganzedijk naar Finsterwolde.
Tussen Bad Nieuweschans Busstation en Bronnenbad wordt op alle dagen tussen 08:00 uur en 17:00 uur gereden. Het traject tussen Finsterwolde Gezondheidscentrum en Toren wordt alleen op maandag t/m vrijdag van 08:00 uur tot 17:00 uur gereden.
Route
Halte | ||
Bad Nieuweschans, Bronbastion | ||
Bad Nieuweschans, Achterweg | ||
Bad Nieuweschans, H.F. Dresselhuisstraat | ||
Bad Nieuweschans, Hoofdstraat | ||
Bad Nieuweschans, Busstation | ||
Nieuw Beerta, Verlengde Hoofdweg | ||
Nieuw Beerta, Hoofdweg 31 | ||
Nieuw Beerta, Hoofdweg 87 | ||
Nieuw Beerta, Kerk | ||
Nieuw Beerta, Hamer en Sikkellaan | ||
Nieuw Beerta, Kerk | ||
Nieuw Beerta, Hoofdweg 87 | ||
Nieuw Beerta, Hoofdweg 31 | ||
Nieuw Beerta, Verlengde Hoofdweg | ||
Nieuw Beerta, Lauthenlaan | ||
Drieborg, Moushorn | ||
Drieborg, Kroonpolder | ||
Drieborg, Luppo Stekstraat | ||
Drieborg, Oudedijk | ||
Drieborg, Kostverloren | ||
Ganzedijk, Oude Dijk | ||
Ganzedijk, Hongerige Wolf | ||
Ganzedijk, G. Gernaatweg 13 | ||
Ganzedijk, G. Gernaatweg 36 | ||
Ganzedijk, H.R. Remmersweg | ||
Ganzedijk, Ganzedijk 99 | ||
Finsterwolde, Kerkeweg | ||
Finsterwolde, Hoofdweg 46 | ||
Finsterwolde, Dorpshuis | ||
Finsterwolde, Leeuwerkeslaan | ||
Finsterwolde, J. Hakenweg | ||
Finsterwolde, Klinkerweg 82 | ||
Finsterwolde, Fokje Peper Posmaweg | ||
Finsterwolde, Dwarsstraat |