Lijn 47 Groningen Transferium Kardinge - Ten Boer Boltbrug
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 dec 2010 om 14:47
Buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 47 rijdt van Groningen via Garmerwolde, Thesinge, Lutjewolde en Sint Annen naar Ter Boer.
Route
Halte | ||
Groningen, P+R Kardinge | ||
Groningen, Parkallee | ||
Groningen, Eenrumermaar | ||
Groningen, Langszij | ||
Groningen, Loefzijde | ||
Groningen, Dukdalf | ||
Groningen, Lijzijde | ||
Groningen, Baken | ||
Groningen, Meerpaal | ||
Ruischerbrug, Brug | ||
Garmerwolde, Dorpsweg | ||
Garmerwolde, Kerk | ||
Thesinge, Lageweg | ||
Thesinge, Molenhorn | ||
Thesinge, Bovenrijge | ||
Thesinge, Thesingerweg 4 | ||
Thesinge, Lutje Wolde | ||
Sint Annen, Hoofdstraat | ||
Sint Annen, Bedumerweg | ||
Ten Boer, Stadsweg | ||
Ten Boer, De Valckestraat | ||
Ten Boer, Boltbrug |