Lijn 41 Uithuizen Station - Spijk Nesweg
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 dec 2010 om 14:27
Buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 1x/2-3 uur |
Zondag | 1x/3 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 rijdt van Uithuizen via Uithuizermeeden en Roodeschool naar Spijk.
Route
Halte | ||
Uithuizen, Busstation | ||
Uithuizen, Engersmastraat | ||
Uithuizen, Menkemaborg | ||
Uithuizen, Snik | ||
Uithuizen, J. Cohenstraat | ||
Uithuizen, Wilgenbos | ||
Uithuizen, J.F. Kennedylaan | ||
Uithuizermeeden, Dingeweg | ||
Uithuizermeeden, Torenstraat | ||
Uithuizermeeden, Rensumapark | ||
Uithuizermeeden, Kleine Harderstraat | ||
Uithuizermeeden, Johan van Veenplein | ||
Uithuizermeeden, Lange Drift | ||
Uithuizermeeden, Langelandsterweg | ||
Uithuizermeeden, Tuinbouwweg | ||
Roodeschool, Tilweg | ||
Roodeschool, Busstation | ||
Roodeschool, Zuster Kortestraat | ||
Roodeschool, Kerk | ||
Oosteinde, Radsweg | ||
Spijk, Lage Trijnweg 46 | ||
Spijk, Lage Trijnweg | ||
Spijk, Melkweg | ||
Spijk, Ubbenasingel | ||
Spijk, Nesweg |