Lijn 38 Venray De Brabander - Blitterswijck Oude Heerweg
Buslijn 38 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 rijdt van Venray via Geysteren en Blitterswijck naar Meerlo. Het traject Venray - Oostrum - Geysteren - Wanssum was vroeger onderdeel van de lijnen 28 en 39.
Route
Halte | ||
Venray, Brabander | ||
Venray, Noordsingel | ||
Venray, Ford Garage | ||
Venray, Raadhuis | ||
Venray, Busstation | ||
Venray, Politiebureau | ||
Venray, Henry Dunantstraat / Oostsingel | ||
Venray, Sint Servatiusweg | ||
Venray, Henry Dunanstraat | ||
Venray, De Hulst | ||
Venray, Station Veolia | ||
Oostrum, Kerk | ||
Oostrum, De Zomp | ||
Geysteren, Kerk | ||
Geysteren, Kasteelruïne | ||
Wanssum, Industrieterrein | ||
Wanssum, Centrum | ||
Blitterswijck, Blitterswijckseweg | ||
Blitterswijck, Pastoor Verheggenstraat | ||
Blitterswijck, Oude Heerweg |
Geschiedenis
2011
Met ingang van dienstregeling 2011 reed lijn 38 niet meer naar Meerlo. In plaats daarvan werd het eindpunt Blitterswijck. In Venray werd een andere route gereden tussen het station en het centrum en kreeg de lijn een nieuw beginpunt; Brabander.