Lijn 66 Maastricht Langendaal - Visé Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 nov 2010 om 17:42 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{GrensLijnInfo |lijnnr=66 |vervoerder=Veolia Transport |concessie=Zuid-Limburg |materieel=VDL Berkhof Ambassador, [[Mercedes-Benz S…')
[[Categorie: Concessie Zuid-Limburg|66]]
Grensoverschrijdende buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | [[Concessie Zuid-Limburg|Zuid-Limburg]] |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 66 rijdt van Maastricht via Gronsveld, Rijckholt, Eijsden, Mariadorp en Mesch naar Visé.
Route
Halte | ||
Maastricht, Langendaal / Varensdaal | ||
Gronsveld, Rijksweg / Kampweg | ||
Gronsveld, Kerk | ||
Gronsveld, Rijksweg | ||
Rijckholt, Klooster | ||
Rijckholt, Rijksweg 210 | ||
Eijsden, Groenstraat | ||
Eijsden, Emmastraat / J.S. Bachstraat | ||
Eijsden, De Bron | ||
Eijsden, Station | ||
Mariadorp, Kerk | ||
Mariadorp, Withuis | ||
Mariadorp, Kruispunt / Carrefour | ||
Mesch, Steenbergweg | ||
Moelingen (B), Withuisstraat | ||
Visé (B), Station |