Lijn 39 Dordrecht Bagijnhof - Sliedrecht Burgemeester Winklerplein
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 17 okt 2010 om 13:10 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=39 |vervoerder=Westnederland |lijnsoort=Streekbus |periode=1984 |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_avond=1x/dag (koopa…')
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag (koopavond) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 39 reed van Dordrecht via Papendrecht naar Sliedrecht.
Route
Route is niet compleet; alleen tijdhaltes worden getoond
Halte | ||
Dordrecht, Bagijnhof | ||
Dordrecht, Plein 1940-1945 | ||
Papendrecht, Viaduct N3 | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Sliedrecht, Baanhoek | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Geulstraat | ||
Sliedrecht, Middeldiepstraat | ||
Sliedrecht, Oosterbrug | ||
Sliedrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan | ||
Sliedrecht, Lijsterweg | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Valkweg | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein |