Lijn 67 Bokhoven Kerk - Rosmalen Gemeentehuis
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 6 jul 2020 om 20:40 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Berg a/d Maas +Berg aan de Maas, -'s-Gravenmoer +'s Gravenmoer, -Concessie Rotterdam Bus Streek Overig 20 +Dienstregeling Rotterdam Bus Streek Overig 20, -Wijzigingen concessie stadsvervoer Utrecht 2013 +Dienstregel...)
Voormalige buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | 's-Hertogenbosch |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 september 1991 t/m ... |
Voorganger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 0-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 67 reed van Bokhoven via Engelen, De Rietvelden, De Kruiskamp, station 's-Hertogenbosch, het centrum en Hintham naar Rosmalen.
Dienstregeling
- Tussen Bokhoven en Engelen werd in de spitsuren slechts 1x per uur gereden en daarbuiten 1x per 2 uur.
Route
Halte | ||
Bokhoven, Kerk | ||
Bokhoven, 't Veerhuis | ||
Engelen, Leunweg | ||
Engelen, Schoolstraat | ||
Engelen, De Vutter | ||
Engelen, De Beverspijken | ||
's-Hertogenbosch, Ruwekampseweg | ||
's-Hertogenbosch, Grasso | ||
's-Hertogenbosch, Zandzuigerstraat | ||
's-Hertogenbosch, Moermansstraat | ||
's-Hertogenbosch, De Schutskamp | ||
's-Hertogenbosch, Kooikersweg | ||
's-Hertogenbosch, Oude Vlijmenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Brabanthallen | ||
's-Hertogenbosch, Copernicuslaan | ||
's-Hertogenbosch, Christiaan Huygenslaan | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Wilhelminabrug | ||
's-Hertogenbosch, Westwal | ||
's-Hertogenbosch, St. Jorisstraat | ||
's-Hertogenbosch, Markt | ||
's-Hertogenbosch, Orthenstraat | ||
's-Hertogenbosch, Burgemeester Loeffplein | ||
's-Hertogenbosch, Grootziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Zuid-Willemsvaart | ||
's-Hertogenbosch, Sint-Jan | ||
's-Hertogenbosch, De Kapel | ||
's-Hertogenbosch, Barbarakerk | ||
's-Hertogenbosch, Heilig Hartkerk | ||
's-Hertogenbosch, De Patio | ||
's-Hertogenbosch, Van Broeckhovenlaan | ||
's-Hertogenbosch, J. van Delftstraat | ||
's-Hertogenbosch, N. Fierlantstraat | ||
Rosmalen, Coudewater | ||
Rosmalen, Gele Hoevelaan | ||
Rosmalen, Molenstraat | ||
Rosmalen, Huygensstraat | ||
Rosmalen, Molenhoek Oost | ||
Rosmalen, Bremhoeven | ||
Rosmalen, Tielekenshoeven | ||
Rosmalen, Sparrenburgstraat | ||
Rosmalen, Hof van Hollantlaan | ||
Rosmalen, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 29 september 1991 werd de hele stadsdienst van 's-Hertogenbosch geherstructureerd. Hierbij werden de lijnnummers verhoogd naar de 60-serie en werden in veel gevallen ook routes gewijzigd. Het lijnnummer 7 werd op die datum vernummerd naar lijn 67. De dienstregeling bleef voor wat betreft frequenties ongewijzigd, maar in Rosmalen werd de route gewijzigd. In deze plaats ging de bus heen en terug in dezelfde richting rijden, dus altijd via Molenhoek en Sparrenburg. Voor het noordelijk deel van Rosmalen was lijn 66 voortaan het alternatief.