Lijn 6 Heusy Cheval Blanc - Ensival Champs des Oiseaux
Voormalige buslijn 6 in België | |
Vervoerder(s) | STIV (... - 1991), TEC (1991 - ...) |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 6 reed van Heusy naar Verviers.
Dienstregeling
- Het traject via Ensival werd alleen van maandag t/m zaterdag overdag 1x per uur bediend.
Route
Halte | ||
Heusy, Cheval Blanc | ||
Heusy, Rue de la Coopération | ||
Heusy, Bouguette | ||
Heusy, Eglise | ||
Heusy, Avenue Nicolai | ||
Verviers, Rue Jules Spinhayer | ||
Verviers, Rue du Parc | ||
Heusy, Place A. Deru | ||
Verviers, Rue de la Paix | ||
Verviers, Rue Herla (Hôpital) | ||
Verviers, Place Vieuxtemps | ||
Verviers, Rue de Francorchamps | ||
Verviers, Place Albert 1er | ||
Verviers, Rue des Ecoles | ||
Verviers, Rue de Banque | ||
Verviers, Pont aux Lions | ||
Verviers, Rue Xhavée | ||
Verviers, Théâtre | ||
Verviers, Rue Bruxelles (Gare Centrale) | ||
Verviers, Place de l'Yser | ||
Verviers, Rue des Déportés | ||
Verviers, Rue Rogier | ||
Verviers, Avenue Peltzer (Clinique) | ||
Verviers, Rue de Liège | ||
Ensival, Rue Geury | ||
Ensival, Rue Houckaye | ||
Ensival, Chemin de Donheid | ||
Ensival, Champs Oiseaux | ||
Ensival, Rue Houckaye | ||
Ensival, Rue Geury | ||
Verviers, Rue des Etangs | ||
Verviers, Rue Rogier | ||
Verviers, Déportes |