Lijn 83 Zwolle Station - Dedemsvaart De Magnolia
Buslijn 83 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 83 is een spitsbus en rijdt van Zwolle, via Lichtmis, Nieuwleusen en Balkbrug naar Dedemsvaart. 's Ochtends wordt naar Zwolle gereden en 's middags naar Dedemsvaart.
In de vakanties rijdt er maar 1 rit.
Route
Halte | ||
Zwolle, Busstation / NS | ||
Zwolle, Eekwal / Centrum | ||
Zwolle, Burg. Roelenweg | ||
Lichtmis, Busstation | ||
Nieuwleusen, Rollencater Brug | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Dedemsvaart, Busstation | ||
Dedemsvaart, Sportlaan | ||
Dedemsvaart, Adelaarweg | ||
Dedemsvaart, Nieuwe Wijk | ||
Dedemsvaart, Haitjema | ||
Dedemsvaart, Krikkenstraat | ||
Dedemsvaart, Hazelaar | ||
Dedemsvaart, De Magnolia |