Voormalige buslijn 73
|
Vervoerder(s) |
TET
|
Lijnsoort |
Streekbus
|
Materieel |
Onbekend
|
Periode |
1981-1982
|
|
Frequenties
|
Spits |
1 rit tot Aadorp
|
Dal |
4 ritten
|
Avond |
reed niet
|
Zaterdag |
3 ritten en 1 tot Aadorp
|
Zondag |
reed niet
|
Lijn 73 reed van Almelo via Vriezenveen en De Pollen naar Kloosterhaar.
Route
|
Halte
|
|
Almelo, Station NS |
|
|
Almelo, De Werf |
|
|
Almelo, Brandweerkazerne |
|
|
Almelo, Stadhuis |
|
|
Almelo, Oranjestraat |
|
|
Almelo, Brugstraat |
|
|
Almelo, Vriezebrug |
|
|
Almelo, De Klokkenbelt |
|
|
Almelo, Kolthofsingel |
|
|
Almelo, Plesmanweg |
|
|
Aadorp, Alberdastraat |
|
|
Aadorp, Berkenlaan |
|
|
Aadorp, Peppellaan |
|
|
Vriezenveen, Verzetstraat |
|
|
Vriezenveen, Westeinde |
|
|
Vriezenveen, Nieuwe Daarlerveenseweg |
|
|
Vriezenveen, Schoolstraat |
|
|
Vriezenveen, Westerweilandweg |
|
|
Vriezenveen, Thorbeckestraat |
|
|
Vriezenveen, Grensweg |
|
|
Vriezenveen, Zuivelfabriek |
|
|
Vriezenveen, Begherstraat |
|
|
Vriezenveen, Viaduct |
|
|
Vriezenveen, Horstweg |
|
|
Vriezenveen, Veenschapweg |
|
|
Vriezenveen, Walstraat |
|
|
De Pollen, Paterswal |
|
|
De Pollen, Kerk |
|
|
De Pollen, Schipperstraat |
|
|
De Pollen, Vinkenweg |
|
|
Bruinehaar, Bruinehaar |
|
|
Kloosterhaar, Kerk |
|