Treinserie 15600 (1997/1998)
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 21 dec 2019 om 16:41 (Robot: automatisch tekst vervangen (-|Amersfoort| +|Amersfoort Centraal|, -Amersfoort }} +Amersfoort|Amersfoort Centraal}}, -Amersfoort}} +Amersfoort|Amersfoort Centraal}}, -Amersfoort +Amersfoort, -[[Amersfoort| +[[Amersfoo...)
Treinserie 15600 in 1997/1998
| |
---|---|
Traject | Zwolle - Utrecht CS |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1997/1998 |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Stoptrein |
Frequentie | 2x/uur |
Opmerkingen | Spitstrein; afwijkend stoppatroon |
Treinserie 15600 vormde in de dienstregeling 1997/1998 in de spits een aanvulling op de serie 5600.
Traject
Station | ||
Zwolle | ||
Wezep | ||
't Harde | ||
Nunspeet | ||
Harderwijk | ||
Ermelo | ||
Putten | ||
Nijkerk | ||
Amersfoort Schothorst | ||
Amersfoort | ||
Den Dolder | ||
Bilthoven | ||
Utrecht Overvecht | ||
Utrecht CS |
Opmerkingen
- In de ochtendspits werden twee keer twee ritten gereden, ter vervanging van de serie 5600. Het eerste halfuur reed één rit van Nunspeet naar Amersfoort, zonder stop te Putten en reed er één rit van Zwolle naar Utrecht CS. Deze laatste rit reed non-stop tussen Amersfoort en Utrecht CS; de serie serie 7400 nam deze stops eenmalig over. Het tweede halfuur reed één rit van Nunspeet naar Utrecht CS, waarbij alleen de station Putten en Soestduinen werden overgeslagen. Bovendien reed één rit van Zwolle naar Utrecht CS, waarbij tussen Amersfoort en Utrecht CS niet gestopt werd.
- In de middagspits reden eerst twee ritten als aanvulling op de serie 5600. Beide ritten reden van Utrecht CS naar Nunspeet, waarbij tussen Utrecht CS en Amersfoort niet werd gestopt. De eerste trein stopte niet te Harderwijk, de tweede trein stopte niet te Putten. Vervolgens reed er nog een derde trein ter vervanging van de serie 5600. Deze reed van Utrecht CS naar Zwolle, waarbij tussen Utrecht CS en Amersfoort niet gestopt werd. De serie 7400 nam deze stops over.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 15600
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1985/1986 | Stoptrein | 1x/dag | Nunspeet - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort. |
1986/1987 | Stoptrein | 1x/dag | Nunspeet - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort. |
1987/1988 | Stoptrein | 1x/dag | Nunspeet - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1988/1989 | Stoptrein | 1x/dag | Nunspeet - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1989/1990 | Stoptrein | 1x/dag | Nunspeet - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1990/1991 | Stoptrein | 2x/uur | Zwolle - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1991/1992 | Stoptrein | 2x/uur | Zwolle - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1992/1993 | Stoptrein | 2x/uur | Zwolle - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1993/1994 | Stoptrein | 2x/uur | Zwolle - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1994/1995 | Stoptrein | 2x/uur | Zwolle - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1995/1996 | Stoptrein | 2x/uur | Zwolle - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
1996/1997 | Stoptrein | 2x/uur | Zwolle - Utrecht CS | NS | Spitstrein; sneltrein tussen Utrecht en Amersfoort |
2006 | Stoptrein | 2x/uur | Den Haag Centraal - Rotterdam Hofplein | NS | Reed tot en met 2 juni 2006, daarna verder als RandstadRail |
2020 | Sprinter | 0-2x/uur | Harderwijk - Amersfoort Centraal | NS | Spitstrein |
2021 | Sprinter | 0-2x/uur | Harderwijk - Amersfoort Centraal | NS | Spitstrein |
2022 | Sprinter | 0-2x/uur | Harderwijk - Amersfoort Centraal | NS | Spitstrein |
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 15600
- Dienstregeling 1997/1998
- Station Zwolle
- Station Wezep
- Station 't Harde
- Station Nunspeet
- Station Harderwijk
- Station Ermelo
- Station Putten
- Station Nijkerk
- Station Amersfoort Schothorst
- Station Amersfoort Centraal
- Station Den Dolder
- Station Bilthoven
- Station Utrecht Overvecht
- Station Utrecht Centraal
- Dienstregeling Centraalspoorweg