Lijn 702 Brühl, Mitte - Heide Schule
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 702 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK i.o.v. SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brühl |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 702 rijdt van Brühl Mitte via Kierberg naar Heide.
Dienstregeling
- In combinatie met lijn 701 wordt een verdubbelde frequentie over bijna de gehele route aangeboden.
Route
Halte | ||
Brühl, Mitte | ||
Brühl, Mühlenstraße | ||
Brühl, Giesler Galerie | ||
Brühl, Mühlenstraße | ||
Brühl, Mitte | ||
Brühl, Nord | ||
Brühl, Daberger Weg | ||
Brühl, Lohmühle | ||
Brühl, Barbaraschule | ||
Brühl, An der Brücke | ||
Brühl, Theismühle | ||
Brühl, Talstraße | ||
Brühl, Kloster Benden | ||
Brühl, Grubenstraße | ||
Brühl, Bergstraße | ||
Brühl, Heide Denkmal | ||
Brühl, Heide Schule |