Lijn 160 Köln, Porz Markt - Linder Mauspfad
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 160 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 3x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | 2x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 160 rijdt van Köln Porz via Eil, Urbach, Grengel, Wahn en Wahnweide naar Lind.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 6x/uur gereden en in de middagspits 3x/uur.
- Op zaterdag wordt tot 15:00 uur 4x/uur gereden tussen Porz Markt en Wahn S-Bahnhof. De rest van het traject wordt 2x/uur bediend. Na 14:00 uur wordt de frequentie over de gehele route verlaagd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Porz Markt | ||
Köln, Klingerstraße | ||
Köln, Bahnhof Porz | ||
Köln, Celsiusstraße | ||
Köln, Voltastraße | ||
Köln, Siemensstraße | ||
Köln, Kopernikusschule | ||
Köln, Humboldtstraße | ||
Köln, Bonner Straße | ||
Köln, Eil Kirche | ||
Köln, Im Falkenhorst | ||
Köln, Urbach Waldstraße | ||
Köln, Antoniusstraße | ||
Köln, Waldstraße/Akazienweg | ||
Köln, Friedensstraße | ||
Köln, Wiesenweg | ||
Köln, Kaserne Nordtor | ||
Köln, Lucasstraße | ||
Köln, Bieselweg | ||
Köln, Albin Köbis Straße | ||
Köln, Schulzentrum Wahn | ||
Köln, Nachtigallenstraße | ||
Köln, Wahn S-Bahnhof | ||
Köln, Wahn Kirche | ||
Köln, Kornblumenweg | ||
Köln, Guntherstraße | ||
Köln, Scheuermühlenstraße | ||
Köln, Nibelungenstraße | ||
Köln, Linder Weg | ||
Köln, Linder Mauspfad |