Lijn 8 Liège, Guillemins - Place Saint-Nicolas
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 8 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Liège |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits 1x/middagspits |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt van station Liège-Guillemins via Laveu naar Saint-Nicolas.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten in beide richtingen en in de middagspits is dit één rit in beide richtingen.
Route
Halte | ||
Liège, Gare des Guillemins | ||
Liège, Rue de Joie | ||
Liège, Rue Jacob Makoy | ||
Liège, Clinique Sainte-Rosalie | ||
Liège, Place Henri Simon | ||
Liège, Rue de la Raine | ||
Liège, Rue de la Faille | ||
Liège, Rue Julien d'Andrimont | ||
Liège, Rue Bois d'Avroy | ||
Liège, Rue Ferdinant Borny | ||
Liège, Château d'Eau | ||
Liège, Rue Henri Maus | ||
Liège, Saint-Gilles Carrefour | ||
Liège, Rue du Snapeux | ||
Liège, Boulevard Carton de Wiart | ||
Liège, Place Saint-Nicolas |