Lijn 23 Namur Gare des Autobus - Velaine-sur-Sambre Aux Combattants
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 23 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur + diverse schoolritten |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur (niet avond) |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van Namur via Saint-Servais, Belgrade, Flawinne, Suarlée, Temploux, Spy en Jemeppe naar Velaine-sur-Sambre.
Dienstregeling
- In Velaine-sur-Sambre wordt een lusvormige route gereden. Ritten die meteen doorrijden eindigen (op papier) op de halte Ecole. Ritten die niet meteen doorrijden eindigen op de halte Aux Combattants.
- In Namen en Saint-Servais mag alleen worden ingestapt richting Velaine-sur-Sambre en uitgestapt richting Namen.
Route
NB 1: onderstaande varianten zijn alle weekendvarianten. Op weekdagen zijn er nog diverse afwijkingen (voor de schoolritten).
NB 2: Het voormalige station Jemeppe-Froidmont wordt op weekdagen aangedaan.
Halte | ||
Namur, Gare des Autobus | ||
↑ | Namur, Pl. de la Station - Coupole | |
Namur, Omalius | ||
Namur, Avenue des Croix du Feu | ||
Namur, Avenue des Combattants | ||
Saint-Servais, Collège St-Servais | ||
Saint-Servais, Polyclinique | ||
Saint-Servais, Rue Hicguet | ||
Saint-Servais, Pont des Français | ||
Saint-Servais, Cimetière de Namur | ||
Belgrade, Rue des Champs | ||
Belgrade, Rue des Renoncules | ||
Belgrade, Contrôle technique | ||
Belgrade, Avenue J. Pochet | ||
Flawinne, La drève | ||
Flawinne, Les lauriers | ||
Flawinne, Jaumaux | ||
Flawinne, Superconfex | ||
Suarlée, Marronnier | ||
Suarlée, ITCAA | ||
Suarlée, Chemin de Moustier | ||
Temploux, Fond Dramois | ||
Temploux, Rue des Comognes | ||
Temploux, Rue Clément | ||
Temploux, Carrefour St-Antoine | ||
Temploux, Rue lieutenant Maniette | ||
Temploux, Place communale | ||
Temploux, Pharmacie | ||
Temploux, Delchevalerie | ||
Les Isnes, Pont | ||
Les Isnes, Chapelle | ||
Les Isnes, Place de la victoire | ||
Les Isnes, Eglise | ||
70px | Les Isnes, Place de la victoire | |
Les Isnes, Chapelle | ||
Les Isnes, Pont | ||
Les Isnes, Place les Dames | ||
Les Isnes, Vieux Saucin | ||
Temploux, Village | ||
Temploux, Saussin | ||
Temploux, Cimetière | ||
Temploux, Ferme Goffaux | ||
Spy, Rue des Hirondelles | ||
Spy, Rue de Soye | ||
Spy, Rue Sauvenière | ||
Spy, Rue des Pirettes | ||
Spy, Rue de Namur | ||
Spy, Rue Bas de la place | ||
Spy, Zoning | ||
Spy, Rue du Château | ||
Spy, Rue de Floreffe | ||
Spy, Vieille place | ||
Spy, Rue Chistrée | ||
Spy, Rue Lambert | ||
Spy, Chaufour | ||
Spy, Mégornot | ||
Onoz, Gare | ||
Jemeppe, Route de Fayat | ||
Jemeppe, Café potier | ||
Jemeppe, Les Termes | ||
Velaine-Sur-Sambre, Prahy | ||
Velaine-Sur-Sambre, Route de Balâtre | ||
Velaine-Sur-Sambre, Gare vicinale | ||
Velaine-Sur-Sambre, Aux Combattants | ||
Velaine-Sur-Sambre, Place de l'Eglise | ||
Velaine-Sur-Sambre, Rue Destrée | ||
Velaine-Sur-Sambre, Chapelle St-Antoine | ||
Velaine-Sur-Sambre, Jeanmart | ||
70px | Velaine-Sur-Sambre, Hurlevent | |
Velaine-Sur-Sambre, Ecole | ||
Velaine-Sur-Sambre, Hurlevent | ||
Velaine-Sur-Sambre, Jeanmart | ||
Velaine-Sur-Sambre, Chapelle St-Antoine | ||
Velaine-Sur-Sambre, Rue Destrée | ||
Velaine-Sur-Sambre, Place de l'Eglise | ||
↓ | Velaine-Sur-Sambre, Aux Combattants |
Geschiedenis
Deze lijn reed al in 1991. De dienstregeling was toen grofweg hetzelfde, hetzij dat de ritten naar Les Isnes onder het aparte lijnnummer 23/ reden.