Lijn 43 Huy Place Lebeau - Andenne Pré des Dames
Voormalige buslijn 43 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 mei 2014 |
Opvolger(s) | 143 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/dag |
Spits (vakantie) | 1-2x/dag |
Dal | 2-3x/dag |
Dal (vakantie) | 1-2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2-3x/dag |
Zondag | 1x/dag |
Lijn 43 rijdt van Huy via Statte, Wanze, Bas-Oha, Couthuin, Surlemez en Seilles naar Amdemme.
In het weekend werd alleen tussen Huy en Surlemez gereden.
Route
Halte | ||
Huy, Athénée | ||
Huy, Place Lebeau | ||
Huy, Ecole Technique | ||
Huy, Rue Neuve | ||
Huy, Porte des Aveugles | ||
Statte, Eglise | ||
Statte, Sous les Roches | ||
Wanze, Chaussée de Wavre | ||
Wanze, Place Faniel | ||
Wanze, A la Bergère | ||
Wanze, Rue L. Charlier | ||
Bas-Oha, Rue des Sucreries | ||
Bas-Oha, Rue F. Piette | ||
Bas-Oha, Casino | ||
Bas-Oha, Pont du Chemin de Fer | ||
Bas-Oha, Eglise | ||
Bas-Oha, Cimetière | ||
Bas-Oha, Chemin d'Oha | ||
Bas-Oha, Lamalle | ||
Envoz, Château de Changy | ||
Envoz, Rue Basses Trixhes | ||
Envoz, Village | ||
Couthuin, Monument | ||
Couthuin, Rue Pied du Thier | ||
Couthuin, Rue Moray | ||
Couthuin, Rue Jonckeu | ||
Couthuin, Rue de la Galerie | ||
Couthuin, Rue de Marsinne | ||
Surlemez, Coopérative | ||
Surlemez, Rue de Surlemez | ||
Surlemez, Eglise | ||
Surlemez, Etoile Les Brulées | ||
Surlemez, Garage Noël | ||
Seilles, Bois d'Axhelet | ||
Seilles, Eglise | ||
Seilles, Chemin du Nouveau Monde | ||
Seilles, Rue Rochette | ||
Seilles, Gare des Bus | ||
Seilles, Rue du Vigna | ||
Seilles, Institut Technique | ||
Seilles, Rue Hendschel | ||
Seilles, Rue Godfrind | ||
Seilles, Rue de la Station | ||
Andenne, Ville - 4 Coins | ||
Andenne, Place des Tilleuls | ||
Andenne, Poste | ||
Andenne, Palais de Justice | ||
Andenne, Place du Chapitre | ||
Andenne, Pré des Dames |
Geschiedenis
Op 1 juli 2014 werd deze lijn vernummerd naar lijn 143.