Lijn 276 Amersfoort Hooglandse Poort - Utrecht Rijnsweerd/Provinciehuis
Voormalige buslijn 276 | |
Vervoerder(s) | Besseling i.o.v. Stadsvervoer Nederland |
Concessie | Oost-Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S 315 UL |
Periode | 12 december 2004 t/m 13 december 2008 |
Opvolger(s) | 276 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 276 reed van de wijk Nieuwland in Amersfoort via het centrum naar Utrecht-De Uithof en Rijnsweerd.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden er drie ritten naar Utrecht, in de avondspits drie ritten naar Amersfoort.
- Lokaal vervoer binnen Amersfoort was met deze lijn niet toegestaan.
Route
Halte | ||
↓ | Amersfoort, Hooglandse Poort | |
Amersfoort, Het Rode Hert | ||
Amersfoort, De Rode Leeuw | ||
Amersfoort, Leverkruid | ||
Amersfoort, Biesvaren | ||
Amersfoort, Watersteeg | ||
Amersfoort, Zeldertsedreef | ||
Amersfoort, Zonnewijzer | ||
↑ | Amersfoort, Campagnergarde | |
Amersfoort, Zonnewijzer | ||
Amersfoort, Zeldertsedreef | ||
Amersfoort, Watersteeg | ||
Amersfoort, Biesvaren | ||
Amersfoort, Leverkruid | ||
Amersfoort, De Rode Leeuw | ||
Amersfoort, Het Rode Hert | ||
Amersfoort, Hooglandse Poort | ||
Amersfoort, Kerklaan | ||
Amersfoort, Esdoornlaan | ||
Amersfoort, Tolick | ||
Amersfoort, De Faam | ||
Amersfoort, Molenweg | ||
Amersfoort, Elly Takmastraat | ||
Amersfoort, Heer Halewijnpad | ||
Amersfoort, Valleikanaal | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, Zonnehof | ||
Amersfoort, Juliana van Stolbergpark | ||
Amersfoort, Timorstraat | ||
Utrecht, WKZ | ||
Utrecht, Busstation UMC | ||
Utrecht, Bestuursgebouw | ||
Utrecht, Langeveldgebouw | ||
Utrecht, Kruytgebouw | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Rijnsweerd-Zuid | ||
Utrecht, Rijnsweerd/Provinciehuis |