Lijn 158 Rotterdam Kralingse Zoom - Sliedrecht Rembrandtlaan
Voormalige snelbuslijn 158 | |
Vervoerder(s) | ZWN-Groep |
Regio's | Rotterdam, Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 mei 1997 |
Opvolger(s) | 259 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (spitsri.) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 158 reed van Rotterdam via Ridderkerk en Alblasserdam naar Sliedrecht.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd uitsluitend naar Rotterdam gereden en in de middagspits werd uitsluitend naar Sliedrecht gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Kralingse Zoom | ||
Sliedrecht, Craijenstein | ||
Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein | ||
Sliedrecht, Sperwerstraat | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juni 1997 werden de lijnnummers van de spitsbussen enigszins gelijk getrokken. Deze lijn werd toen vernummerd naar lijn 259. De route en dienstregeling wijzigden verder niet.