Lijn 84 Sint-Agatha-Berchem Station - Brussel Heizel
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 84 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Concessie | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 31 augustus 2015 |
Voorganger(s) | 84 |
Frequenties
| |
Spits | 6-7x/uur |
Dal | 5x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 84 rijdt van Station Sint-Agatha-Berchem via Ganshoren en Jette naar de Heizel.
Een aantal ritten begint/eindigt op Eeuwfeestplein.
Route
Halte | ||
Sint-Agatha-Berchem, Station | ||
Sint-Agatha-Berchem, Eilandenhout (Bois des Îles) | ||
Ganshoren, Basilix | ||
Ganshoren, Chopin | ||
Ganshoren, Sport | ||
Ganshoren, Het Veroost | ||
Ganshoren, Neuberger | ||
Ganshoren, Lowet | ||
Ganshoren, Nereus | ||
Jette, Van Page | ||
Jette, Eeuwfeestplein (Square du Centenaire) | ||
Jette, De Rivieren | ||
Jette, Oude Afspanning (Ancienne Barrière) | ||
Jette, Laarbeek / UZ Brussel (Laerbeek / UZ Brussel) | ||
Jette, Brandweer / UZ Brussel (Pompiers / UZ Brussel) | ||
Jette, Dikke Beuk-Heymbosch (Arbre-Ballon-Heymbosch) | ||
Brussel, De Heyn | ||
Brussel, Modelwijk 4 (Cité Modèle 4) | ||
Brussel, Palfijn | ||
Brussel, Amethist (Améthyste) | ||
Brussel, Koning Boudewijn (Roi Baudouin) | ||
Brussel, Heizel |
Geschiedenis
Lijn 84 is wegens een capaciteitsgebrek tussen Station Berchem en Beekkant per 31 augustus 2015 ingekort tot Heizel - Station Berchem. Het vervallen traject is overgenomen door lijn 87.