Lijn 104 Renesse Transferium - Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 feb 2009 om 21:44 (Nieuwe pagina: Lijn 104 behoort tot de concessie HWGO en rijdt van Renesse, via Port Zélande, Ouddorp, Goedereede en Stellendam naar Hellevoetsluis. == Dienstuitvoering == === Frequentie === ''' M...)
Lijn 104 behoort tot de concessie HWGO en rijdt van Renesse, via Port Zélande, Ouddorp, Goedereede en Stellendam naar Hellevoetsluis.
Dienstuitvoering
Frequentie
Maandag t/m Vrijdag
- Tussen 06.00 en 19.00: 2x per uur
- Tussen 19.00 en 22.00: 1x per uur
- Tussen 22.00 en 00.00: 1x per uur als belbus
Zaterdag
- Tussen 07.00 en 22.00: 1x per uur
- Tussen 22.00 en 00.00: 1x per uur als belbus
Zondag
- Tussen 08.00 en 22.00: 1x per uur
- Tussen 22.00 en 00.00: 1x per uur als belbus
Materieel
Deze lijn wordt overwegend gereden met VDL Berkhof Ambassador 200 van TCR.
Route
Deze lijn vertrekt vanaf het transferium in Renesse. Via vakantiepark Port Zélande en de campings bij Ouddorp rijdt deze naar het busstation in Ouddorp. Via het busstation van Stellendam rijdt deze richting Hellevoetsluis, waar het eindpunt ligt bij het Politiebureau.
Haltelijst
Dienstregeling
Dienstregeling op de Arrivasite