Lijn 265 Aywaille Gare - Verleumont Chapelle
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 265 in België | |
Vervoerder(s) | Cie des Autobus Liégeois i.o.v. TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2013 |
Voorganger(s) | 65b |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 1-2x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2-3x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 265 rijdt van Aywaille via Harzé, Houssonloge, Werbomont, Chevron, Trou de Bra en Lierneux naar Verleumont.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Verleumont naar Aywaille en één rit van Houssonloge naar Aywaille.
- Op woensdagmiddag of in de middagspits rijdt één retourrit Verleumont - Aywaille, aangevuld met één retourrit Aywaille - Chévron.
- Op schoolwoensdagen wordt in de dalperiode een retourrit gereden. Op alle overige schooldagen wordt deze rit vervangen door twee retourritten tussen Aywaille en Houssonloge.
- Op zaterdag rijdt één rit van Verleumont naar Aywaille en twee terug, daarnaast wordt ook één retourrit van Aywaille naar Chevron gereden.
Route
Halte | ||
Aywaille, Gare | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Rue du Chalet 14 | ||
Aywaille, Bureau des Contributions | ||
Aywaille, Route de Werbomont | ||
Aywaille, Niaster | ||
Aywaille, Fond de Harzé | ||
Aywaille, Pré Thiriart | ||
Harzé, Route des Ardennes 113 | ||
Harzé, Château | ||
Harzé, Eglise | ||
Harzé, Hôtel des Ardennes | ||
Harzé, Route de Bastogne 39 | ||
Harzé, Station Réal | ||
Houssonloge, Eglise | ||
Ernonheid, Arrêt Dehossay | ||
Ernonheid, Pouhon | ||
Ernonheid, Trou de Bosson | ||
Werbomont, Chemin d'Ernonheid | ||
Werbomont, Chemin de Burnontige | ||
Werbomont, Bosson Eglise | ||
Werbomont, Regnier | ||
Werbomont, Carrefour | ||
Werbomont, Place Capitaine Lespagnard | ||
Chevron, Chemin de Neuville | ||
Chevron, Neuville | ||
Chevron, Monument | ||
Chevron, Neuville | ||
Chevron, Chemin de Neuville | ||
Chevron, Oufny | ||
Chevron, Neufmoulin | ||
Trou de Bra, Eglise | ||
Trou de Bra, No. 105 | ||
Bra-sur-Lienne, Pont de Villettes | ||
Bra-sur-Lienne, Route de Florêt | ||
Bra-sur-Lienne, Pêcherie | ||
Lierneux, Chemin de Lansival | ||
Lierneux, Chemin de la Vaux | ||
Lierneux, Gare Bus | ||
Lierneux, Monument | ||
Lierneux, Scierie | ||
Verleumont, Chapelle |
Geschiedenis
Lijn 265 is op 1 september 2013 ontstaan toen lijn 65b werd vernummerd. Ook werd een aantal ritten geschrapt.