Lijn 32 Zuidhorn Station - Munnekezijl Kerkstraat
Voormalige belbuslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Taxi Nuis |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | LijnBelBus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 10 december 2016 |
Opvolger(s) | 637 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | 2x/dag |
Dal (vakantie) | 3x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3-5x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 32 rijdt van Zuidhorn via Noordhorn, Niezijl, Grijpskerk, Niezijl en Kommerzijl naar Munnekezijl.
Route
Halte | ||
Zuidhorn, Station | ||
Noordhorn, Industrieweg | ||
Noordhorn, Langestraat | ||
Niezijl, Balmahuisterweg | ||
Niezijl, Provincialeweg | ||
Grijpskerk, De Vereniging | ||
Grijpskerk, Kerk | ||
Grijpskerk, Schoutstraat | ||
Grijpskerk, De Wierde | ||
Grijpskerk, Kievitsweg | ||
Grijpskerk, Groningerstraat 6 | ||
Niezijl, Willem Lodewijkstraat | ||
Kommerzijl, Lageweg | ||
Kommerzijl, De Hoogte | ||
Kommerzijl, De Ruige Waard | ||
Kommerzijl, Ooster Waarddijk | ||
Kommerzijl, Ooster Waarddijk 8 | ||
't Hoekje, 't Hoekje | ||
Munnekezijl, Wester Waarddijk | ||
Munnekezijl, Wester Waarddijk 16 | ||
Munnekezijl, Brug | ||
Munnekezijl, Driesprong | ||
Munnekezijl, Kerkstraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 11 december 2016 werd deze lijn opgeheven. Ter vervanging werden op de parallel rijdende schoolbus (lijn 637) extra ritten toegevoegd, die als LijnBelBus gingen rijden. Hiermee ging de frequentie tussen Zuidhorn en Munnekezijl omhoog naar een uurdienst i.p.v. enkele ritjes.