Lijn 16 Münster, Meckmannweg - Sprakel Bahnhof
Voormalige buslijn 16 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Concessie | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 9 oktober 2016 |
Opvolger(s) | 9, 16, 19 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur (ochtend) 2-3x/uur (middag) |
Dal | 2-3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 1-2x/uur (tot 21:00) |
Lijn 16 reed van Münster Mecklenbeck via Inselbogen, Hauptbahnhof, Zentrum, Kreuz, Technologiepark, Wilkinghege en Kinderhaus naar Sprakel.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag werd 3x/uur gereden, waarvan 1x/uur van en naar de Von Humboldt Straße werd gereden. In de ochtendspits werd wel 3x/uur van en naar Sprakel gereden.
- Zondagochtend werd 1x/uur gereden en in de middag werd de frequentie tussen Meckmannweg en de Von Humboldt Straße verhoogd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Münster, Meckmannweg | ||
Münster, Holtkamp | ||
Münster, Heroldstraße | ||
Münster, Meyerbeerstraße | ||
Münster, Dingbängerweg | ||
Münster, Umspannwerk | ||
Münster, Mersmannsstiege | ||
Münster, Kerkheideweg/Brillux | ||
Münster, Boeselagerstraße | ||
Münster, P+R Weseler Straße | ||
Münster, Buckstraße | ||
Münster, Inselbogen/Sparkassenzentrale | ||
Münster, WL BANK/IHK | ||
Münster, Kolde Ring/LVM | ||
Münster, Geiststraße | ||
Münster, Sankt Antonius Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Tibusstraße | ||
Münster, Kreuzschanze | ||
Münster, Hoyastraße | ||
Münster, Nordplatz | ||
Münster, Cheruskerring | ||
Münster, Polizeipräsidium/LWL-Klinik | ||
Münster, Dreifaltigkeitskirche | ||
Münster, Orléans Ring | ||
Münster, Leonardo Campus | ||
Münster, Technologiepark | ||
Münster, Kortenbrede | ||
Münster, Abzweig Wilkinghege | ||
Münster, Wilkinghege | ||
Münster, Helmholtzweg | ||
Münster, Hasenbusch | ||
Münster, Eimermacherweg | ||
Münster, Idenbrockplatz | ||
Münster, Kinderhaus Schulzentrum | ||
Münster, Von Humboldt Straße | ||
Münster, Rektoratsweg | ||
Münster, Kristiansandstraße | ||
Münster, Pastorsesch | ||
Münster, Am Max Klemens Kanal | ||
Münster, Am Knapp | ||
Sprakel, Ashölterweg | ||
Sprakel, P+R Sprakel | ||
Sprakel, Schlusenweg | ||
Sprakel, Mitte | ||
Sprakel, Nienberger Straße | ||
Sprakel, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Lijn 16 hield het traject tussen Mecklenbeck het Hauptbahnhof. Het traject tussen het Hauptbahnhof en Sprakel via Technologiepark werd ondergebracht bij lijn 9. Lijn 9 ging alleen nog in de spitsuren van en naar Sprakel rijden, daarbuiten werd de verbinding verzorgd door lijn 19.